GEHWOL Refreshing Foot Bath gaivinamoji kojų vonelė, 330g

  • GEHWOL Refreshing Foot Bath gaivinamoji kojų vonelė, 330g

Produkto aprašymas Gaivinamoji, kojų odą minkštinanti  vonelė, su šlapalu, mentoliu ir dumblių ekstraktu. Reguliariai naudojant šią vonelę pėdos bus sveikos ir tinkamai prižiūrėtos. Po vonelės procedūros kietą ir suragėjusią odą pašalinsite kietos odos pemza iš GEHWOL.

Poveikis: Vonelė GEHWOL Refreshing Foot Bath iš karto atgaivina pavargusias ir perštinčias kojas. Vėsinantis mentolis suteikia ilgalaikį gaivumą. Vonelė panaikina nemalonų pėdų kvapą ir aktyviai valo odą. Šlapalas ir dumblių ekstraktas papildomai drėkina sausą ir kietą odą.

Kaip naudoti: Įpilkite 1 šaukštą (apie 15 g) 3 - 4 litrų šilto vandens ir palaikykite kojas 10 - 15 minučių. Jei oda itin stora galite padvigubinti vonelės granulių kiekį ir pailginti kojų mirkymo laiką. Patarimas. Odos įtrūkimų profilaktikai rekomenduojame naudoti įtrūkusios odos tepalą GEHWOL med „Salve for cracked skin“, sausai pleiskanojančiai odai – sausos odos kremą GEHWOL med „Lipidro cream“, o sukietėjusiai odai – kietos odos kremą GEHWOL med „Callus cream“.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
  • 11.00€

  • Be PVM: 9.09€

Susijusios prekės

GEHWOL FUSSKRAFT Herbal Bath žolelių vonelė, 400 g

GEHWOL FUSSKRAFT Herbal Bath žolelių vonelė, 400 g

Produkto aprašymas: Žolelių vonelė puikiai tinka kietai ir dažnai trūkinėjančiai pėdų odai mink..

8.63€ 11.50€ Be PVM: 7.13€

Žymės: gaivinamoji vonelė, vonelė, gaivinamoji vonele, vonele, refreshing foot bath, refreshing bath, foot bath, bath